Řešení na klíč

Potřeby na funkčnost a využití IS/ICT technologií se liší společnost od společnosti, uživatel od uživatele. Každý podnik, má-li se uplatnit v konkurenčním prostředí je specifický a potřebuje individuální přístup a individuální péči. Přestože je portfolio řešení COMPEKON dostatečně obsáhlé a chování systému lze ovlivnit a nastavit množstvím parametrů a číselníků vznikají požadavky, kterým lze vyhovět pouze individuálním přístupem.

Uživatelé řešení COMPEKON se tak mohou významnou měrou podílet i na vývoji aplikace. Dodávkou řešení ve většině případů spolupráce v oblasti funkcionality systému nekončí, ale právě začíná. Uživatelé průběžně zasílájí požadavky na úpravy systému (rozšíření funkcionality, nové modelové řady, speciální programovací sestavy...). Na základě zadání uživatelů vyškolení analytici spolu s týmem programátorů navrhnou, vytvoří a naimplementují potřebné úpravy systémů.

Pomáháme tak širokému spektru uživatelů nalézt optimální řešení z hlediska, které je proně relevantní a nabízíme jim profesionální pomoc při řešení procesních, výrobních, organizačních (příp. dalších) problémů při zpracování a využití dat. Zastáváme tak koncepci all-in-one, která je jedním z trendů dneška.

Pro získání bližších informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu či telefoního čísla 581 737 005.

 

klic